Na skróty

Money.plPrawoAktualnościWiadomości

Sondaż TNS Polska. PO daleko za PiS-em

2013-08-16 11:44

Sondaż TNS Polska. PO daleko za PiS-em

Sondaż TNS Polska. PO daleko za PiS-em
[fot: PAP/Radek Pietruszka]

TNS Polska przygotował sondaż na zlecenie "Wiadomości" TVP1. Wynika z niego, że PiS wyprzedza PO o 4 punkty procentowe.

W sierpniu zamiar głosowania na PiS zadeklarowało 29 proc. osób, które wyraziły chęć wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych

Na PO zagłosowałoby 25 proc. - wynika z sondażu. Do Sejmu weszłyby też partie: SLD - 10 proc. oraz PSL i RP - po 5 proc.

Czytaj więcej w Money.pl
PiS wygra wybory? Sondaż TNS Polska dobija PO
Wśród osób, które wyrażały zainteresowanie udziałem w wyborach parlamentarnych, 20 proc. nie było zdecydowanych, której partii przekazać poparcie.
Kto dzisiaj wygrałby wybory parlamentarne?
W sierpniu zamiar głosowania na PiS zadeklarowało 29 proc. osób, które wyraziły chęć wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych; na PO zagłosowałoby 25 proc - wynika z sondażu TNS.
Zaskakujące wyniki sondażu. PO odrabia straty
Według przedstawicieli CBOS, wyniki sondażu świadczą o stanie chwiejnej równowagi na scenie politycznej.
(DZ)

Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl


2013-09-09 09:43:43 94.40.46.* | zenek 302
Re: Sondaż TNS Polska. PO daleko za PiS-em [0]
POwcow pod trybunal stanu
2013-08-16 18:37:51 31.61.167.* | bukajj2
Re: Sondaż TNS Polska. PO daleko za PiS-em [3]
Czy to nasze społeczeństwo nigdy nie zmądrzeje ??? albo te sondaże są manipulowane , przecież PO
zniszcyła Polskę i w dalszym ciągu 25% ankietowanych chce głosować na PO, mało im jeszcze zniszczeń???
a i na pozostałe takie jak SLD, RP, i PSL w dalszym ciągu chcą głosować ??? czy mało wam biedy do której oni doprowadzili ten kraj ??? czy dalej chcecie wyjeżdzać do niewolniczej pracy za granicę ???
czy naprawdę chcecie żeby ten kraj przestał istnieć ???
-26 spadek
2013-08-16 23:01:38 93.157.75.* | bo88
PIS to klasyczny narodowy socjalizm, jeżeli chcecie faszyzmu w wersji soft głosujcie na PIS
2013-08-22 09:06:08 77.254.238.* | ździcho kuźwiak

jeżeli chcecie faszyzmu w wersji soft

wierzysz w to, ze będzie tylko soft? Może w pierwszym roku ich władzy tak. Zanim się rozkręcą.
14 awans
2013-08-16 14:31:17 83.25.222.* | JA 46,19
Re: Sondaż TNS Polska. PO daleko za PiS-em [0]
PIS =>460 w Sejmie
PIS=> 100 w Senacie
PIS=> Prezydent RP


PRIMUM = PREMIUM NON NOCERE...
2013-08-16 12:59:31 212.87.13.* | akuk
Re: Sondaż TNS Polska. PO daleko za PiS-em [0]
spokojnie spokojnie, w więzieniach PO cały czas miażdży konkurencję!
-1 spadek
2013-08-16 12:30:31 195.26.22.* | real
Re: Sondaż TNS Polska. PO daleko za PiS-em [1]
PiS ma 29% poparcia wyborcow a PO 25% skad sie wzielo te !!% !!!!!!
2013-08-16 12:47:10 77.252.246.* | Adrian12a
Z "wiarygodności" tego portalu. Może cieć polecił podawać 29 i 25 procent? Zerknij do źródłowej informacji, tam skąd rzekomo cytują wyniki.
10 awans
2013-08-16 12:23:18 89.71.191.* | KRZYSZTOF KORNATOWICZ
Sondaże na usługach mafi politycznych [0]
Kto płaci tym fałszującym wyniki z naszych biednych kieszeni ?!!!
19 awans
2013-08-16 12:02:15 78.131.128.* | zorczarowany obywatel
Re: PO daleko za PiS-em. Najnowszy sondaż [0]
My mamy pracować do śmierci a emeryt górnik ma 40 pare lat i wychodzi na emeryture. Tusk prowadzi rząd który grabi bezbronnych a boi się silnych w grupie bo boi się o własne stołki. Podziękuje ci za wszystko
"podziękuje ci przy urnie" tchurze
2013-08-16 12:01:59 193.201.167.* | dragstrip
Re: PO daleko za PiS-em. Najnowszy sondaż [0]
Albo nie umiem liczyć, albo miedzy 29 a 25 różnica wynosi 4 ?????!!!!!
2013-08-16 12:01:34 JanuszPOlikot  [ Tysiącznik na forum ]
Re: PO daleko za PiS-em. Najnowszy sondaż [2]
Ludzie się już POznali na tych Amber-wygłupach......Nawet CBOS POdlegający temu premierowi nie POdpicuje już wyników....:):):):):)
TUSK czas już się POżegnać......Wystarczy już tych darmowych cygar, garniturów ,majtek itp..... darmowych boisk ,przelotów tam i z POwrotem......:):):):)
-19 spadek
2013-08-16 13:44:33 194.99.117.* | tiaa

Wystarczy już tych darmowych cygar, garniturów ,majtek itp.....

myślisz że pis jest inny? Jaro oferował swoim ludziom garnitury z "klubowej" kasy i jakoś pisowcy nie narzekają. Tak samo nie narzekają jak pisowcy robią sobie zloty w Sheratonie - no bo co tam, podatnik chętnie postawi pisowi takie imprezy.
-1 spadek
2013-08-22 08:51:43 194.99.117.* | tiaa
widzę - po minusach - że prawda mocno zabolała pisiaków. No ale tak to jest jak się ma moralność Kalego
Najnowsze wiadomości
Podobne artykuły